LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA III ETAP

 

 loker

 

Rozpoczęliśmy sprzedaż budynku oznaczonego literą A  – zapraszamy do zapoznania się z kartami mieszkań i do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania optymalnego wyboru i rezerwacji.

Zakończenie budowy i odbiór klucz planujemy 30.06.2021r.

Zielona Dolina etap III to dwa budynki czterokondygnacyjne powiększone o mieszkania z antresolą. Inwestycja kontynuuje założenia pierwszego i drugiego etapu osiedla. Zielona Dolina to nowoczesna architektura, kameralna i komfortowa zabudowa z dogodnym dojazdem. W każdym z budynków zaprojektowano 31 mieszkań o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Wszystkie lokale będą doskonale nasłonecznione,  wyposażone w balkony , a mieszkania na parterach w  ogródki. Trzypiętrowe budynki będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną, nowoczesną windę. Uzupełnienie projektu stanowią: plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe.

Inwestycja położona jest w rozwijającej się dzielnicy Starogardu Gdańskiego przy ul. Feliksa Selmanowicza "Zagończyka". Bogate tereny zielone, rozwinięta infrastruktura oraz planowany w pobliżu kompleks parkowy to gwarancja komfortu życia w tym miejscu. Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokajaniu potrzeb Klientów. Różnorodna oferta i uniwersalna atrakcyjność inwestycji sprawia, że osiedle Zielona Dolina etap  III to korzystny wybór dla większości grup zainteresowanych zakupem nowego mieszkania.