LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

OSIEDLE KASZTANKI

 kasztanki

Inwestycję tworzą cztery budynki dwupiętrowe. W tych niewielkich budynkach zaprojektowano łącznie 16 wygodnych mieszkań w najbardziej poszukiwanych powierzchniach, które kształtują się na poziomie od 37 do 86 m2. Mając na uwadze oczekiwania Klientów architekci stworzyli przestronne, funkcjonalne mieszkania 1-, 2-, 3- pokojowe, rodzinne mieszkania dwupoziomowe oraz mieszkania z antresolami. Propozycja mieszkaniowa osiedla Kasztanki z pewnością zadowoli osoby, które szukają niebanalnych rozwiązań architektonicznych pozwalających na swobodną aranżację wymarzonego mieszkania. 

Lokale wyposażone będą w przestronne balkony, duże tarasy (nawet do 78 m2), a do mieszkań parterowych przypisany zostanie urokliwy ogród. Poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom zapewni ogrodzenie osiedla z bramą wjazdową. W otoczeniu osiedla zaaranżowana w niebanalny sposób mała architektura z placem zabaw niedostępnym dla ruchu kołowego.

W ramach inwestycji powstanie hala garażowa z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz indywidualne garaże. Dodatkowo w budynku nr 2, 3 i 4 na parterze zaprojektowano również lokale usługowe.

Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane materiały wykończeniowe o najwyższej jakości. Zastosowane zostaną rozwiązania przemyślane
i ponadczasowe. Solidność wykonania i odpowiedni standard wykończenia zapewni utrzymanie wysokiej wartości nieruchomości w długim okresie czasu.