LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA I

mieszkania na sprzedaż - Zielona Dolina

 

Mieszkania na sprzedaż - Zielona dolina

Zielona Dolina to mieszkania na sprzedaż, które powstają w dynamicznie rozwijającej się zachodniej części Starogardu Gdańskiego. Inwestycja buduje się przy nowo oddanej do użytku ulicy Powstańców Warszawskich. Link do informacji o otwarciu ulicy.

To tutaj powstają nowe plany inwestycyjne miasta, które zakładają między innymi wybudowanie kompleksowego zespołu parkowego. Wpłynie to w przyszłości dodatkowo na już teraz niepowtarzalny widok okolicy. Natomiast bliskie osiedla, usytuowanie parku stanie się idealną baza do rodzinnej rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Atutem lokalizacji Zielonej Doliny jest dobre skomunikowanie osiedla, które umożliwia łatwy dojazd do centrum miasta oraz do drogi krajowej 22. Bliskość sklepów, punktów usługowych oraz rozwinięta infrastruktura zapewni komfortowe i łatwe mieszkanie w tej lokalizacji.

 

Mieszkania - opis

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom rynku zaprojektowaliśmy i rozpoczynamy budowę . Na bardzo dużej działce ok. 7tys.m2 powstanie osiedle Zielona Dolina składająca się z trzech niewielkich dwu piętrowych budynków, w których zaprojektowano najbardziej popularne i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Architektura i wzajemne usytuowanie budynków zapewni nieskrępowany widok na otaczającą przyrodę, a obszerne tarasy i balkony oraz duże przeszklenia mieszkań dopełniają walorów widokowych.

Komfortowi zamieszkania na osiedlu Zielona Dolina sprzyjać będzie kameralność, duża odległość między budynkami, spokój, cisza, duża ilość zieleni. Zaplanowano plac zabaw z elementami małej architektury, nowoczesne oświetlenie oraz dla bezpieczeństwa mieszkańców ogrodzenie osiedla. W otoczeniu budynków powstaną parkingi dla samochodów.
Dodatkowo dla komfortu przyszłych lokatorów w budynkach powstanie podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz cichobieżna widna łącząca wszystkie kondygnacje. W każdym budynku zaprojektowano tylko po 15 mieszkań zlokalizowanych na trzech kondygnacjach.
W projekcie znajdują się mieszkania na sprzedaż 2-, 3-,4- pokojowe o najbardziej pożądanych powierzchniach od 40 m2 do 71m2. Nie zabraknie przestronnych balkonów do 24 m2 oraz tarasów z ogródkami na parterze do 51 m2. Niektóre mieszkania posiadają dwa balkony. W większości, nasze mieszkania, oprócz pokoi posiadają powierzchnie dodatkowe w postaci garderoby.

Więcej informacji o inwestycji w Starogardzie Gdańskim-   tel. kom. 887 751 887