LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA II ETAP

 

ZIELONA DOLINA II ETAP

Zielona Dolina II Etap – nowoczesne mieszkania od dewelopera

Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej najnowszej inwestycji w Starogardzie Gdańskim. Zielona Dolina II to dwa budynki czterokondygnacyjne powiększone o mieszkania z antresolą oraz z jedną kondygnacją podziemną, w której znajdą się garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Inwestycja kontynuuje założenia pierwszego etapu osiedla, gwarantując lokatorom prywatność, kameralność i niezwykły komfort. W budynkach zaprojektowano 24 nowoczesne mieszkania o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Poszczególne kondygnacje będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną, nowoczesną windę. Uzupełnienie projektu stanowią: plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe. Mieszkania od zaufanego dewelopera, takiego jak firma Loker, to gwarancja wysokiego standardu wykonania, bezpieczeństwa transakcji i profesjonalnej obsługi na każdym jej etapie.

Korzystna lokalizacja i wysoki komfort – mieszkania w Starogardzie Gdańskim

Inwestycja położona jest w rozwijającej się dzielnicy Starogardu Gdańskiego. Rozległe tereny zielone, bogata infrastruktura oraz planowany w pobliżu kompleks parkowy to gwarancja komfortu życia w tym miejscu. Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokajaniu potrzeb lokatorów. Różnorodna oferta i uniwersalna atrakcyjność kompleksu sprawia, że osiedle Zielona Dolina II to korzystny wybór dla wszystkich grup inwestorów.

Sprzedaż mieszkań ruszyła 1 sierpnia 2018 roku – zapraszamy do zapoznania się z kartami lokali i do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania optymalnego wyboru.

Już dobiega końca sprzedaż budynku nr 2. Sprawdź jeszcze wolne mieszkania i wybierz coś dla siebie.