loker
loker

LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

Nowe mieszkania blisko Trójmiasta – oferta sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nieruchomości w okolicach Trójmiasta. Budujemy komfortowe, nowe mieszkania w Starogardzie Gdańskim i Rumii. Stawiamy na atrakcyjne lokalizacje, przemyślane projekty, staranne wykonanie i przystępne ceny.

Nasze mieszkania są zbudowane zgodnie z najnowszymi trendami w polskim i światowym budownictwie. Wszystkie dostępne w sprzedaży lokale wyróżnia wysoki standard, a także wykończenie ze szczególną dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu zapewniają one wysoki komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Obecnie prowadzimy m.in. sprzedaż mieszkań na osiedlu Zielona Dolina.

Funkcjonalne tanie mieszkania oraz mieszkania luksusowe

Czy deweloper rzeczywiście narzuca zbyt wysokie ceny? Okazuje się, że niekoniecznie i nasze biuro deweloperskie jest doskonałym przykładem na to, że zakup mieszkania na rynku pierwotnym nie musi być drogi.

Nasza oferta obejmuje rozwiązania kierowane do Klientów o różnych potrzebach i budżecie. Proponujemy tanie mieszkania, idealne dla osób, którym zależy przede wszystkim na niskiej cenie, jak również specjalnie przygotowane luksusowe mieszkania na sprzedaż dla wymagających Klientów.

Niezależnie od ceny zakupu, korzystając z usług biura Loker, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, pewność transakcji i staranne wykonanie każdego detalu budowy. Co więcej, oferujemy także wsparcie przy uzyskaniu finansowania kredytowego.

Nasza oferta sprzedaży nieruchomości obejmuje nowe mieszkania o różnych powierzchniach i rozkładzie. Proponujemy lokale 1, 2, 3, 4-pokojowe, mieszkania dwupoziomowe, z balkonami i ogrodami. Oferujemy również różne opcje w zakresie wykończenia mieszkania, w tym także mieszkanie pod klucz.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.