LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

Dlaczego warto zamieszkać w Rumi?

Ceny mieszkań

Ceny nieruchomości w Rumi, w zależności od rodzaju budownictwa i lokalizacji, wahają się w granicy od 3 do 6 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy. Zarówno ceny mieszkań, jak i koszty utrzymania i życia w Rumi są o wiele bardziej przystępne niż np. w Trójmieście. Jeśli szukasz spokojnej okolicy, w której bezpiecznie będą wychowywać się Twoje dzieci, Rumia jest miastem dla Ciebie. Jest idealnym miejscem dla osób, które cenią spokój i świeże powietrze.Miasto nie jest oblegane turystycznie, co gwarantuje dużo miejsca i zaciszne zakątki, nawet w centrum miasta!

Rumia – idealne miasto dla każdego

W Rumi znajdują się liczne zalesione tereny, bogata infrastruktura komunikacyjna, zabytkowa i edukacyjna, zatem jest to miasto idealne dla każdego. Mieszkać w Rumi z powodzeniem mogą rodziny z dziećmi, seniorzy czy miłośnicy aktywnego wypoczynku. W bliskiej odległości znajduje się park krajobrazowy,a jeśli będziesz chciał spacerować w pobliżu swojego mieszkania, do dyspozycji są aż trzy miejscowe parki. Znajduje się tu także piękna, malownicza plaża, co pozwala spełnić marzenia o mieszkaniu nad morzem.

Rumia zapewnia także brak ulicznych korków i wszystkich niedogodności związanych z zamieszkiwaniem dużego miasta. Możesz uprawiać sport, cieszyć się harmonią i skupić na rodzinie lub samorozwoju.Mieszkania, które budujemy na terenie Rumi są wygodne, funkcjonalne i dobrze przemyślane,dzięki czemu życie tutaj będzie czystą przyjemnością.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem deweloperskim Loker, w którym dowiesz się wszystkiego na temat wybudowanych przez nas mieszkań oraz uzyskasz niezbędną pomoc w razie potrzeby.

17.04.2019