LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Duży wybór

Rynek mieszkań z rynku wtórnego jest ograniczony, natomiast rynek mieszkań od deweloperów nieporównywalnie większy. Znajdziemy na nim:

  • kawalerki
  • lokale 2- i 3-pokojowe
  • duże apartamenty.

Dzięki temu z łatwością znajdziemy coś dla siebie, lub, jeśli będziemy mieli taką ochotę, wydzielimy dodatkowe pomieszczenie, na przykład garderobę. Dzieje się tak, ponieważ większość deweloperów pozwala na wprowadzanie zmian podczas realizacji inwestycji.

Atrakcyjna lokalizacja

Kupując mieszkanie od dewelopera możemy mieć pewność, że będzie ono zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, co więcej, w tym względzie także będziemy mieli olbrzymi wybór. Możemy zatem wybrać lokal na peryferiach miasta, w zielonej okolicy lub w apartamentowcu położonym w centrum. Zanim podejmiemy decyzję, zorientujmy się, ile czasu zajmie nam dojazd do pracy oraz jakie są plany zagospodarowania przestrzennego danego terenu.

Infrastruktura

Co więcej, deweloper z pewnością zadba o plac zabaw, chodniki, drogi wewnętrzne, podjazdy, miejsca parkingowe i garażowe, a także obiekty małej architektury i tereny zielone. Nowe inwestycje są też przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz matek z małymi dziećmi. Na nowych osiedlach znajdują się także lokale handlowe, sklepy, przychodnie, apteki, gabinety kosmetyczne czy żłobki, które nie zawsze znajdziemy na starych osiedlach.

Atrakcyjne ceny

Wbrew utartym opiniom, mieszkanie od dewelopera nie musi oznaczać niebotycznego wkładu finansowego. Ze względu na dużą konkurencję bowiem deweloperzy oferują różne promocje bonusy, jak bezpłatne miejsce parkingowe, rabat na zakup komórki lokatorskiej czy podwyższony standard deweloperski w niższej cenie.

Pamiętajmy, że kupując mieszkanie od dewelopera mamy możliwość zgłoszenia usterek oraz nie musimy obawiać się o nieuregulowany stan prawny nieruchomości.

12.09.2019