LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

Sprawdź ofertę mieszkań deweloperskich w Rumi i zamieszkaj wygodnie

Szukasz idealnego miasta na Kaszubach, położonego w niewielkiej odległości od morza? Zamieszkaj w Rumi! Sprawdź, dlaczego warto osiedlić się na północy Polski oraz jaką ofertę mieszkań deweloperskich w Rumii proponuje nasze biuro.

Rumia, czyli Małe Trójmiasto Kaszubskie

Rumia to miasto na północy Polski, wchodzące, obok Wejherowa i Redy, w skład Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą już z 1215 roku. Niewielka odległość od morza, nad które łatwo jest dojechać rowerem malowniczymi ścieżkami, to nie jedyna atrakcja miasta. W Rewie zwiedzić można dwustuletnipiętrowy dworek w stylu klasycystycznym pochodzący z przełomu XVIII/XIX wieku, pospacerować po cmentarzu z drugiej połowy XIX wieku lub obejrzeć ruiny kościoła Świętego Krzyża z tego samego okresu.

Turystów kuszą także romantyczne ruiny XV wiecznego kościoła i pozostałości zabytkowego cmentarza. Na osiedlu Janowo w Rumi mieszczą się warte odwiedzenia ruiny gotyckiego kościoła św. Stanisława z XIII wieku. Rodziny z dziećmi chętnie odwiedzają park rozrywki, prezentujący figury prehistorycznych zwierząt oraz replikę dawnej kaszubskiej chaty. W parku rozrywki zwiedzić można także mini-ZOO, zagrać w mini-golfa, spróbować odnaleźć się w labiryncie oraz poszaleć na placu zabaw. Piękna okolica, sosnowe lasy, natura i liczne ścieżki rowerowe to kolejne zalety Rumii.

Sprawdź ofertę mieszkań deweloperskich w Rumi

Oferujemy Państwu mieszkania deweloperskie w Rumii na osiedlu Kocanki w północnej części miasta, przy ulicy Jęczmiennej. W czterdziestu kameralnych domach zaprojektowaliśmy po dwa komfortowe trzypokojowe nowe mieszkania, z własnymi garażami. Warto również zwrócić uwagę na pięknie wykończone mieszkania na osiedlu Duet, zlokalizowanym przy tej samej ulicy. Osiedle tworzą dwa budynki o nowoczesnej architekturze spięte łącznikiem, na którym zlokalizowany został plac zabaw. Oferujemy lokale dwu, trzy i czteropokojowe oraz przestronny, dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu z cichobieżną windą. Liczne miejsca postojowe na dwóch parkingach i indywidualne garaże, a także krzewy i mała architektura to kolejne zalety osiedla.

Kolejne osiedle, zaprojektowane przy tej samej ulicy, w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Rumi – Biała Rzeka, tuż przy Porcie Rumia, z bogatą infrastrukturą, to osiedle Vela Park powstanie składające się z dziesięciu budynków. W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano po dwadzieścia cztery mieszkania w najchętniej wybieranych metrażach. Garaże, plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe to dodatkowe atrakcje osiedla.

30.07.2021