LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

KAMIENICA W RUMI

Inwestycja w Rumi przy ul. Pułaskiego 33 została wybudowana na terenie zamkniętym. W kameralnym budynku zaprojektowane zostały cztery mieszkania i dwa lokale usługowe. Od strony wschodniej powstał obszerny parking dla mieszkańców, a od zachodniej urokliwy duży ogród. 

Przy budowie kamienicy wykorzystano materiały wykończeniowe i urządzenia techniczne o najwyższej jakości. Ściany zewnętrzne wybudowane zostały z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplone styropianem o grubości 12 cm i pokryte wysokiej klasy tynkiem WEBER silikatowo-silikonowym. Ściany między lokalowe wybudowano z Porothermu AKU o podwyższonej izolacyjności akustycznej. W lokalach zastosowano indywidualne ogrzewanie indywidualne gazowe w postaci dwu funkcyjnego pieca gazowego zlokalizowanego w łazience. Dla każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni około 6 m2 oraz miejsce postojowe na posesji.
Starannie wykończona została przestrzeń wspólna osiedla. Zastosowane rozwiązania są przemyślane i ponadczasowe. Kompozycja i sposób wykończenia kamienicy oraz jej części wspólnych są doskonałym przykładem porządku, solidności i dbałości o walory estetyczne. Inwestor zadbał o ogrodzenia posesji, elegancką bramę wjazdową sterowaną pilotem, wykończenie parkingu oraz ciągów pieszych kostką brukową oraz o nowoczesne oświetlenie.