LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA III ETAP - STAROGARD GDAŃSKI

 

 loker

 

Dobiega końca sprzedaż mieszkań w inwestycji. Pozostały ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru.

Zielona Dolina etap III to trzy budynki nawiązujące założeniami i stylem do wcześniejszych etapów osiedla. Powstanie w nich łącznie 98 mieszkań w najbardziej pożądanych metrażach, wszystkie w ciekawej opcji aranżacyjnej, doskonale nasłonecznione, z balkonem bądź ogródkiem. Każdy z budynków obsługiwany będzie przez jedną klatkę schodową wyposażoną w nowoczesną, cichobieżną windę. Ofertę, oprócz mieszkań, wzbogacamy o komórki lokatorskie i indywidualne garaże zlokalizowane w kondygnacji podziemnej budynku B oraz miejsca postojowe na parkingach naziemnych.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną formą, kameralną i komfortową zabudową, dogodnym dojazdem. Uzupełnienie projektu stanowić będzie mała architektura: plac zabaw, wiaty rowerowe, ogrodzenie i zieleń nasadzona.

Osiedle położone jest przy ul. Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, w prężnie rozwijającej się części Starogardu Gdańskiego. Bogate tereny zielone, ciągle udoskonalana infrastruktura oraz planowany w pobliżu kompleks parkowy to gwarancja wysokiego komfortu i spokojnego życia w tym miejscu. Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokojeniu potrzeb i zadowoleniu naszych Klientów. Różnorodna propozycja i uniwersalna atrakcyjność inwestycji sprawiają, że osiedle Zielona Dolina etap III to korzystny wybór dla większości osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania.