LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

VELA PARK - RUMIA

lokerRozpoczęliśmy sprzedaż budynku nr 10 – zapraszamy do zapoznania się z kartami mieszkań i do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania optymalnego wyboru i rezerwacji. Zakończenie budowy budynku i odbiór klucz planujemy 30.04.2023r.

Dobiega końca sprzedaż budynku 3. Zakończenie budowy budynku i odbiór klucz planujemy 31.12.2021r.Zakończenie budowy budynku 4 i odbiór klucz planujemy 30.06.2022r. Zakończenie budowy budynku 5 i odbiór klucz planujemy 30.11.2022r.

 

Osiedle Vela Park powstanie w Rumi, przy ul. Jęczmiennej to projekt osiedla składający się z 10 budynków. W pierwszym etapie budowy powstanie 7 budynków pięciokondygnacyjnych. W każdym z nich zaprojektowano po 24 mieszkań o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Poszczególne kondygnacje będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną, nowoczesną windę. W kondygnacji zerowej znajdą się garaże indywidualne. Uzupełnienie projektu stanowią: plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe. Mieszkania od zaufanego dewelopera, takiego jak firma Loker, to gwarancja wysokiego standardu wykonania, bezpieczeństwa transakcji i profesjonalnej obsługi na każdym jej etapie.

Inwestycja położona jest w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Rumi – Biała Rzeka, tuż przy Porcie Rumia, z bogatą infrastruktura. W niedalekiej przyszłości w pobliżu powstanie planowany przystanek szybkiej kolej miejskiej.

https://nadmorski24.pl/aktualnosci/38806-rumia-nowy-przystanek-skm-ma-powstac-za-cztery-lata


Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokojeniu potrzeb przyszłych mieszkańców. Różnorodna i uniwersalna oferta osiedle Vela Park zapewnia korzystny wybór dla wszystkich grup inwestorów. Sprzedaż mieszkań ruszyła 1 października 2019 r.