LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

COMO PARK - STAROGARD GDAŃSKI

loker


 

 

BUDYNEK 3 WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

 

Miło nam poinformować, że w II kwartale tego roku ruszymy z budową i sprzedażą budynku nr 3. Zakończenie budowy przewidujemy na IV kwartał 2025r. A już dziś zachęcamy do zapoznania się z rzutami mieszkań oraz z ofertą lokali w budynku nr 1.

 

 

Chcesz dojechać na naszą inwestycję i nie możesz jej znaleźć? Kliknij w link poniżej:
https://maps.app.goo.gl/6SvbeFfVj3xqJYiaA

 

Como Park – nowe osiedle powstanie przy ul. Selmanowicza „Zagończyka” w Starogardzie Gdańskim. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują mieszkania w pięknym położeniu i spokojnej okolicy. Zainteresowane będą również osoby ceniące sobie dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz bliskość miasta z dostępnością do sklepów i możliwością zaspakajania codziennych potrzeb.


W ramach inwestycji powstaną 3 budynki o niewysokiej 4- piętrowej zabudowie. Forma architektoniczna budynków oraz kolorystyka elewacji zapewni wrażenie lekkości oraz nowoczesności zabudowy. W budynkach powstanie łącznie 111 mieszkań. Pomiędzy kondygnacjami przemieszczać się będzie nowoczesna, cichobieżna winda. W ofercie dostępne są lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 31,18 m2 do 64,62 m2. Mieszkania wyposażone zostaną w balkony, a w części parterowej - prywatne ogródki. Dla komfortu mieszkańców w budynkach zaprojektowano garaże oraz komórki lokatorskie. Projekt osiedla dopełnia plac zabaw, zewnętrzne miejsca postojowe, mała architektura oraz zieleń nasadzona.