LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

OSIEDLE KASZTANKI - RUMIA

 kasztanki

Osiedle Kasztanki – nowoczesne lokale mieszkalne w Rumi

Inwestycję tworzą cztery budynki dwupiętrowe. Zaprojektowano łącznie 16 wygodnych i nowoczesnych lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych powierzchniach, które kształtują się na poziomie od 37 do 86 m2. 

Opis mieszkań

Mając na uwadze oczekiwania Klientów, architekci stworzyli przestronne, funkcjonalne mieszkania 1-, 2-, 3-pokojowe, rodzinne mieszkania dwupoziomowe oraz mieszkania z antresolami. Propozycja mieszkaniowa osiedla Kasztanki z pewnością zadowoli osoby, które szukają niebanalnych rozwiązań architektonicznych pozwalających na swobodną aranżację wymarzonego mieszkania.

Lokale wyposażone zostały w przestronne balkony, duże tarasy (nawet do 78 m2), a mieszkania na parterze posiadają prywatne ogrody. Poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom zapewni ogrodzenie osiedla z bramą wjazdową. W otoczeniu osiedla znajduje się zaaranżowana w niebanalny sposób mała architektura z placem zabaw niedostępnym dla ruchu kołowego.

W ramach inwestycji zaplanowano halę garażową z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz indywidualne garaże. Dodatkowo w budynku nr 2, 3 i 4 na parterze zaprojektowano również lokale usługowe.

Budowa osiedla wykorzystuje materiały wykończeniowe o najwyższej jakości. W projekcie zastosowano przemyślane, uniwersalne i ponadczasowe. Solidność wykonania i odpowiedni standard wykończenia zapewni utrzymanie wysokiej wartości nieruchomości przez wiele lat.