LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA I - STAROGARD GDAŃSKI

 

Mieszkania na sprzedaż - Zielona dolina

Prezentujemy nowo powstające osiedle Zielona Dolina. Mieszkania na sprzedaż w tej budowanej w dynamicznie rozwijającej się zachodniej części Starogardu Gdańskiego inwestycji to komfortowe lokale 2, 3 i 4-pokojowe z balkonami i ogrodami. Osiedle mieści się przy niedawno oddanej do użytku ulicy Powstańców Warszawskich.

Okolica, w której powstaje osiedle Zielona Dolina to miejsce, z którym związane są bogate plany rozwojowe miasta. Dokumenty planistyczne przewidują m.in. wybudowanie kompleksowego zespołu parkowego. Wpłynie to w przyszłości dodatkowo na już teraz niepowtarzalny charakter przestrzeni. Usytuowanie parku w bezpośredniej okolicy osiedla to również idealne miejsce do rodzinnej rekreacji i aktywnego wypoczynku dla każdego.

Atutem lokalizacji Zielonej Doliny jest również dobre skomunikowanie osiedla, które umożliwia łatwy dojazd do centrum miasta oraz do drogi krajowej 22. Bliskość sklepów, punktów usługowych oraz rozwinięta infrastruktura zapewni mieszkańcom komfort i łatwość codziennego życia.

Oferta sprzedaży – nowe mieszkania w Starogardzie Gdańskim

Proponowane przez nas nowe mieszkania w inwestycji Zielona Dolina powstały z chęci zaspokojenia potrzeby rynku. Osiedla powstaje na bardzo dużej działce o powierzchni ok. 7 tys. m2. Na tym obszarze zaplanowano powstanie jedynie trzech niewielkich, trzykondygnacyjnych budynków. Lokale mieszkalne zaprojektowano tak, by odzwierciedlały potrzeby przyszłych mieszkańców – są one niezwykle funkcjonalne i ustawne, a jednocześnie komfortowe. Architektura i wzajemne usytuowanie budynków zapewni nieskrępowany widok na otaczającą przyrodę, a obszerne tarasy i balkony oraz duże przeszklenia mieszkań dopełniają walorów estetycznych.

Komfortowi zamieszkania na osiedlu Zielona Dolina sprzyjać będzie kameralność, duża odległość między budynkami, spokój, cisza, duża ilość zieleni. Zaplanowano plac zabaw z elementami małej architektury, nowoczesne oświetlenie oraz dla bezpieczeństwa mieszkańców ogrodzenie osiedla. W otoczeniu budynków powstaną parkingi dla samochodów.

Dodatkowo dla komfortu przyszłych lokatorów w budynkach powstanie podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz cichobieżna widna łącząca wszystkie kondygnacje. W każdym budynku zaprojektowano tylko po 15 mieszkań zlokalizowanych na trzech kondygnacjach, co zapewnia pożądaną przez wielu inwestorów kameralność i prywatność.

W projekcie znajdują się mieszkania 2-, 3-,4- pokojowe o najbardziej pożądanych powierzchniach od 40 m2 do 71m2. Nie zabraknie też przestronnych balkonów do 24 m2 oraz tarasów z ogródkami na parterze do 51 m2. Niektóre mieszkania posiadają po dwa balkony. W większości oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż posiadają również dodatkowe funkcjonalne przestrzenie, np. wydzielone garderoby. 

Więcej informacji o inwestycji w Starogardzie Gdańskim-   tel. kom. 887 751 887