LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

ZIELONA DOLINA II ETAP - STAROGARD GDAŃSKI

 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż prace budowlane prowadzone na budynku nr 2 osiedla Zielona Dolina II etap zostały zakończone pięć miesięcy wcześniej. W związku z powyższym możliwy jest wcześniejszy odbiór mieszkań. Klucze rozpoczynamy wydawać od 19.11.2019r.

Warunkiem wydania mieszkania jest uregulowanie przez Państwa wszelkich zobowiązań finansowych, tj. zapłata pozostałych transzy za mieszkanie (a także za komórkę lokatorską i garaż, jeżeli Państwo nabywacie) oraz za zlecone prace dodatkowe. Dla Klientów, którzy kredytują zakup mieszkania możemy wystawić zaświadczenia o zakończeniu budowy w celu przedstawienia w banku.

W celu umówienie się na odbiór mieszkań prosimy o kontakt mailowy: ania@loker.com.pl bądź piotr.burczyk@loker.com.pl .

Łączymy wyrazy szacunku

 

ZIELONA DOLINA II ETAP

 

Zielona Dolina II Etap – nowoczesne mieszkania od dewelopera

Zielona Dolina II to dwa budynki czterokondygnacyjne powiększone o mieszkania z antresolą oraz z jedną kondygnacją podziemną, w której znajdą się garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Inwestycja kontynuuje założenia pierwszego etapu osiedla, gwarantując lokatorom prywatność, kameralność i niezwykły komfort. W budynkach zaprojektowano 24 nowoczesne mieszkania o ciekawych opcjach aranżacyjnych i w najchętniej wybieranych metrażach. Poszczególne kondygnacje będą obsługiwane przez jedną klatkę schodową wyposażoną w cichobieżną, nowoczesną windę. Uzupełnienie projektu stanowią: plac zabaw, mała architektura, zieleń nasadzona i zewnętrzne miejsca postojowe. Mieszkania od zaufanego dewelopera, takiego jak firma Loker, to gwarancja wysokiego standardu wykonania, bezpieczeństwa transakcji i profesjonalnej obsługi na każdym jej etapie.

Korzystna lokalizacja i wysoki komfort – mieszkania w Starogardzie Gdańskim

Inwestycja położona jest w rozwijającej się dzielnicy Starogardu Gdańskiego. Rozległe tereny zielone, bogata infrastruktura oraz planowany w pobliżu kompleks parkowy to gwarancja komfortu życia w tym miejscu. Oferowane przez nas mieszkania zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o zaspokajaniu potrzeb lokatorów. Różnorodna oferta i uniwersalna atrakcyjność kompleksu sprawia, że osiedle Zielona Dolina II to korzystny wybór dla wszystkich grup inwestorów.

Sprzedaż mieszkań ruszyła 1 sierpnia 2018 roku – zapraszamy do zapoznania się z kartami lokali i do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania optymalnego wyboru.