LOKER – budujemy mieszkania dla Ciebie

NOWE MIESZKANIA


Nowe mieszkania w Rumi i Gdyni

Nasze biuro deweloperskie Loker zajmuje się sprzedażą nowych mieszkań na terenie województwa pomorskiego. Wybierając oferowane przez nas mieszkania, możesz mieć pewność, że będą one dopracowane – nawet w najmniejszym szczególe. Wybieramy najlepsze okolice do zamieszkania, a jeśli zachodzi taka potrzeba, pomagamy uzyskać  kredyt hipoteczny na mieszkanie. W naszej ofercie nowych mieszkań znajdziesz lokale o różnej ilości pokoi, małych i dużych metrażach, z ogródkiem lub przestronnym balkonem. Kupując mieszkanie u nas masz pewność bezpieczeństwa – wyróżnia nas stabilna sytuacja finansowa na rynku deweloperskim i wiele perfekcyjnie zrealizowanych inwestycji.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Jeśli chcesz mieszkać w Rumi w atrakcyjnej okolicy, mieć mieszkanie w idealnym stanie i pewność, że nie zaskoczy Cię żadna usterka, wybierz nowe mieszkania od dewelopera Loker. Rumia to doskonałe miejsce na zakup nowego lokum, ponieważ miejscowość ta gwarantuje kameralną atmosferę, jest doskonale skomunikowana oraz umożliwia dostęp do sklepów i najpopularniejszych miejsc usługowych. Ogromnym atutem Rumi jest także położenie geograficzne – jest otoczona lasami, parkiem krajobrazowym i plażą. Jest to więc idealne położenie do zamieszkania dla całej rodziny.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Oferowane przez nas mieszkania w Rumi gwarantują optymalne warunki do pracy i wypoczynku, a dzieciom do rozwoju i nauki. Mają wszystkie zalety apartamentów w dużym mieście, a jednocześnie są położone w spokojnej okolicy. Niezależnie od tego, czy szukasz lokalu na wynajem czy dla siebie, wybierz jedno z wybudowanych przez nas osiedli mieszkaniowych.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, który z pewnością okaże się pomocny, ponieważ dbamy o naszych Klientów na każdym etapie inwestycji.